لپ تاپ های ویندوزی جایگزین MacBook pro 2016

اخبار لپ تاپ | نویسنده: آبتین مغمومی 20 آبان 95

اپل به تازگی MacBook pro جدید را معرفی کرده که سخت افزار آن بروز شده اما نبود پورت های اساسی از مشکلات اصلی آن است همچنین سیستم عامل آن Mac OS است که برخی نرم افزارهای اساسی که برای سیستم عامل ویندوز عرضه شده اند نسخه ای برای Mac OS ندارند و این باعث میشود که کاربران به دنبال لپ تاپ های مشابه MacBook Pro در میان لپ تاپ های ویندوزی باشند در ادامه تعدادی از لپ تاپ هایی که جایگزین MacBook Pro هستند را معرفی میکنیم:

Dell XPS 15

Dell XPS 4K یکی از بهترین جایگزین های ویندوزی مک بوک است زیرا با قیمتی کمتر سخت افزاری مشابه را عرضه میکند همچنین پورت های بیشتری نیز نسبت به مک بوک دارد اما ایرادی که دارد آن است که از پردازنده گرافیکی مجزایی استفاده نمیکند.

Razer Blade Pro

Razer Blade Pro از نظر سخت افزاری بسیار قدرتمند تز از مک بوک بوده و حافظه رم بیشتری در کنار پردازنده گرافیکی قدرتمندتر در اختیارتان می گذارد البته وزن آن بیشتر بوده و شارژدهی به نسبت کمتری دارد همچنین قیمت آن از مک بوک بیشتر است.

Surface Book

 

سرفیس بوک از مک بوک گران تر است اما شاید وجود پردازنده گرافیکی قدرتمندتر در کنار صفحه نمایش لمسی و قلم مخصوص آن این هزینه بیشتر را توجیه کند البته به وجو پورت های بیشتر نیز باید اشاره کرد که از ایرادات اصلی مک بوک است. مک بوک اما پرازنده قدرتمند تری دارد.

 

منبع:  http://www.cnet.com

برچسب ها: macbook pro لپتاپ های ویندوزی

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس فیس بوک توییتر

مطالب مرتبط